RE/MAX FINANČNÍ SLUŽBY RX FINANCEPokryjeme tyto Vaše potřeby:

1) HYPOTÉKY


Spolupracujeme s naprostou většinou bank v ČR. Díky tomu vyjednáme nejlepší řešení přesně pro vás – ať jste zaměstnanec nebo OSVČ.

Zařizujeme nové hypotéky i refinancování.

Využíváme nejmodernější digitální nástroje, když jde vše hladce, stačí 2 schůzky a už jdeme do banky pro peníze.

Naši hypotéku získáte ve všech kancelářích RE/MAX. Nemusíte tak běhat nikam jinam.

Unikátní aplikace HYPOX vám pohlídá hodnotu nemovitost a vše kolem vaší hypotéky. Exkluzivně jen pro naše klienty.

Naši odborníci se pyšní dlouholetou praxí i spoustou spokojených klientů. Rádi vám pomohou kdekoliv v ČR.

2) POJIŠTĚNÍ NA MÍRU


Chraňte svůj majetek i sami sebe. K hypotéce je dobré pojištění nutností, abyste byli krytí v případě nečekané životní situace. V nabídce máme produkty většiny pojišťoven, co v ČR působí, takže vám sestavíme optimální balíček. Rádi pro vás vyřídíme nejen pojištění majetku, ale i pojištění odpovědnosti nebo životní pojištění.

3) INVESTICE


Do týmu jsme dostali odborníky, kteří se ve významných bankách i fondech věnovali VIP a podnikatelské klientele. Proto vám můžeme nabídnout špičkové služby privátního bankovnictví. Stavte se za námi, nechte si sestavit investiční plán a naplňte své sny. Pomůžeme vám zkombinovat správné produkty, abyste byli zajištěni v krátkodobém i dlouhodobém horizontu.

4) PODNIKATELSKÉ ÚVĚRY


Máte nápad ale chybí vám finance? Potřebujete vyřešit provozní financování nebo dále rozvíjet svůj byznys? Máme zkušenosti s velkými projekty i malými nápady a rádi se postaráme o OSVČ i středně velkou firmu. Přijďte a porovnáme vám dostupné nabídky raz dva.

5) STAVEBNÍ SPOŘENÍ


Že má stavební spoření nejlepší roky za sebou? Kvůli nízkým úrokovým sazbám je zase v kurzu. Stačí pravidelně spořit a hned dosáhnete na státní podporu. Navíc už dávno neplatí, že byste našetřené prostředky museli použít výhradně na investice do bydlení. Rádi vám vybereme nejvhodnější stavebko i pro vás.

6) SPOTŘEBITELSKÉ ÚVĚRY


Umíme se o vás postarat i ve chvíli, kdy chcete obyčejnou půjčku. Srovnáme za vás nabídky bank, takže si snadno vyberete podle toho, kolik chcete měsíčně splácet.